Higienska potrdila
Prenesite aktualna potrdila za izdelke Dambat
| # | Ime črpalke | Datum izdaje | Vsebujejo | Št. atesta | Prenesi |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Potopne črpalke z motorji serij 2" STM; 2,5" STM; 3" Ti'; 3" SD; 3" STM; 3" SWM; 3"IPRO; 3,5" SD; 3,5" SDM; 3,5" IPRO; 4" SD; 4" SDM; 4" IPRO; 5" SD; 5" IPRO; 6" SD; 6" IPRO | 29. januar 2025 | nerjavno jeklo, medenina, siva litina, aluminij, keramika, PC, POM, PVC, PP, NBR, ABS, EPDM | B.BK.60110.0097.2026 |
Prenesi |
| 2 | Varnostne skupine: IGB, MGB | 26. oktober 2025 | nerjavno jeklo, medenina, polipropilen, EPDM | B.BK.60110.1483.2025 |
Prenesi |
| 3 | Skupine (GP MIX T [210mm], [235mm]), Mešalni ventili (IBO MIX T 20-20/43 Z, 20-35/60 Z, 25-20/43 Z, 25-35/60 Z) | 20. maja 2025 | medenina CW617N, baker, nerjavno jeklo, PSU, PA6, EPDM | B.BK.60110.0662.2025 |
Prenesi |
| 4 | Enostopenjska centrifugalna površinska črpalka: AJ 50/60 IBO, AJ 50/60 IBO INOX, AJ 50/60S VESSER, AJ50/60S INOX, SRX 60 IBO, SRX 60 IBO INOX, S-FLOW IBO, S-FLOW IBO INOX, JS 1100 TORENTE, JS 1100 TORENTE INOX | 21. julij 2026 | nerjavno jeklo, medenina, PPE, NBR | B.BK.60110.1405.2026 |
Prenesi |
| 5 | Kompaktne črpalke s frekvenčnim pretvornikom: SKYLINE 1, SKYLINE 2, SKYLINE 3, EVOLINE 1, EVOLINE 2, EVOLINE 3 | 5. avgust 2026 | nerjavno jeklo, medenina, ABS, PPE, PA66, NBR, EPDM | B.BK.60110.1652.2026 |
Prenesi |
| 6 | Ohišja filtrov 5 in 10": enojne, dvojne in trojne različice | 1. oktobra 2026 | PP, silikon, PET, medenina CW617N | B.BK.60110.1089.2026 |
Prenesi |
| 7 | Obtočne črpalke za sanitarno toplo vodo brez tesnila: CPI 15-15, CPE 15-15, CPe 15-15 | 20. avgust 2026 | medenino CW617N, nerjavno jeklo, keramiko, EPDM, PPE | B.BK.60110.1313.2026 |
Prenesi |
| 8 | Obtočne črpalke za pitno vodo: E-IBO 15-14, E-IBO PRO 15-14; EPI 15-15; EBO 15-15; EPRO 15-15 PLUS | 9. julija 2026 | nerjavno jeklo SUS 304, silikon | B.BK.60110.1476.2026 |
Prenesi |
| 9 | Obtočne črpalke za pitno vodo in sanitarno toplo vodo: EPI 15-15, CRX 15-15 | 14. avgust 2026 | nerjavno jeklo, silikon, NBR, PA | B.BK.60110.1382.2026 |
Prenesi |
| 10 | Potopne črpalke serij: ISP, SPINOX | 9. marca 2026 | nerjavno jeklo, NBR, PPS, karbid/grafit HY22 v masi PTFE | B.BK.60110.0322.2026 |
Prenesi |
| 11 | Razdelilniki IRP | 23. februar 2026 | nerjaveče jeklo, medenina CW617N, PP, EPDM | B.BK.60110.0367.2026 |
Prenesi |
| 12 | Motorji IBO za potopne črpalke: 0,37-30 kW in premera: 2,5"; 3"; 3,5"; 4"; 5"; 6" Motorji IPRO za potopne črpalke: 0,37-30 kW in premera 3"; 3,5"; 4"; 5"; 6" | 18. junij 2026 | nerjavno jeklo, medenino, sivo litino, keramiko, PVC, PC, PP, NBR | B.BK.60110.1295.2026 |
Prenesi |
| 13 | OBVODNI VENTIL KOMBI 25-3 | 18. oktobra 2025 | medenina CW617N, NBR | B.BK.60110.1695.2025 |
Prenesi |
| 14 | Mešalni ventili: MIX1, MIX 2, MIX 3, MIX 4 | 8. avgust 2025 | medenino CW617N, nerjavno jeklo, EPDM, PA66, PPS, s steklenimi vlakni ojačan PA | B.BK.6011.1207.2025 |
Prenesi |
| 15 | Hidroforne posode in rezervoarji tipov IBO, IBO CWU, IBO BASIC, IBO ITALY: GBH, GBV, IPRO CO/CWU: 5, 8, 12, 19, 24, 36, 50, 80, 100, 150, 200, 300, 500, 750, 1000L | 26. maja 2026 | nerjavno jeklo, pocinkano jeklo, barvano ogljikovo jeklo, membrana EPDM | B.BK.60110.0515.2025 |
Prenesi |
| 16 | Viseči, navpični in vodoravni hidroforski rezervoarji in tlačne posode tipov 180 FIXLINE, 180 CO/CWU, IPRO FIX CO/CWU: 5, 8, 12, 19, 24, 36, 50, 80, 100, 150, 200, 300L | 26. maja 2026 | nerjavno jeklo, barvano ogljikovo jeklo, polipropilen, butilno membrano | B.BK.60110.0961.2026 |
Prenesi |
B.BK.60110.0097.2026
B.BK.60110.1483.2025
B.BK.60110.0662.2025
B.BK.60110.1405.2026
B.BK.60110.1652.2026
B.BK.60110.1089.2026
B.BK.60110.1313.2026
B.BK.60110.1476.2026
B.BK.60110.1382.2026
B.BK.60110.0322.2026
B.BK.60110.0367.2026
B.BK.60110.1295.2026
B.BK.60110.1695.2025
B.BK.6011.1207.2025
B.BK.60110.0515.2025
B.BK.60110.0961.2026
Opomba: celoten seznam modelov in različic je v datoteki (stolpec »Prenos«).
Higienska potrdila Dambat - certifikati in dokumenti za prenos
Na tej strani boste našli aktualna higienska potrdila za črpalke, mešalne sklope, filtre in opremo blagovnih znamk IBO/IPRO. Vsak dokument potrjuje varnost materialov elementov, ki so v stiku z vodo, namenjeno prehrani ljudi. Za večje udobje ob imenu izdelka navajamo datum izdaje, seznam vsebovanih materialov ter številko potrdila, celoten seznam modelov in različic pa je v priloženi datoteki PDF.
- Obseg: površinske in potopne črpalke, obtočne črpalke, mešalne skupine in ventili, ohišja filtrov in vložki.
- Materiali: med drugim nerjavno jeklo, medenina, materiali, dovoljeni za stik s pitno vodo, elastomeri.
- Oblika: dokumenti v PDF ali sken v .jpg - kliknite gumb Prenos v zadnjem stolpcu tabele.
Pogosta vprašanja
Kaj je higiensko potrdilo in čemu je namenjeno?
To je dokument, ki potrjuje, da izdelek (ali njegovi materiali) izpolnjuje zahteve za stik z vodo, namenjeno prehrani ljudi. Olajša izbiro opreme za sisteme hladne in tople vode ter sanitarne tople vode.
Kje preveriti veljavnost atesta?
Informacije o datumu izdaje in obdobju veljavnosti so navedene v datoteki PDF. Vedno uporabite najnovejši dokument, ki je na voljo pri posameznem izdelku.
Ali en certifikat zajema več modelov?
Da. Certifikat pogosto zajema celotno družino naprav. Podroben seznam modelov in različic najdete v vsebini.
