Higijenski certifikati
Preuzmite aktualne ateste za proizvode Dambat
| # | Naziv pumpe | Datum izdanja | Sadrži | Br. atesta | Preuzmi |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dubinske pumpe s motorima iz serija 2" STM; 2,5" STM; 3" Ti'; 3" SD; 3" STM; 3" SWM; 3"IPRO; 3,5" SD; 3,5" SDM; 3,5" IPRO; 4" SD; 4" SDM; 4" IPRO; 5" SD; 5" IPRO; 6" SD; 6" IPRO | 29. siječnja 2025. | nehrđajući čelik, mesing, sivi lijev, aluminij, keramiku, PC, POM, PVC, PP, NBR, ABS, EPDM | B.BK.60110.0097.2026 |
Preuzmi |
| 2 | Sigurnosne grupe: IGB, MGB | 26. listopada 2025. | nehrđajući čelik, mesing, polipropilen, EPDM | B.BK.60110.1483.2025 |
Preuzmi |
| 3 | Grupe (GP MIX T [210mm], [235mm]), miješajući ventili (IBO MIX T 20-20/43 Z, 20-35/60 Z, 25-20/43 Z, 25-35/60 Z) | 20. svibnja 2025. | mesing CW617N, bakar, nehrđajući čelik, PSU, PA6, EPDM | B.BK.60110.0662.2025 |
Preuzmi |
| 4 | Jednostupanjska površinska centrifugalna pumpa: AJ 50/60 IBO, AJ 50/60 IBO INOX, AJ 50/60S VESSER, AJ50/60S INOX, SRX 60 IBO, SRX 60 IBO INOX, S-FLOW IBO, S-FLOW IBO INOX, JS 1100 TORENTE, JS 1100 TORENTE INOX | 21. srpnja 2026. | nehrđajući čelik, mjed, PPE, NBR | B.BK.60110.1405.2026 |
Preuzmi |
| 5 | Kompaktne crpke s pretvaračem: SKYLINE 1, SKYLINE 2, SKYLINE 3, EVOLINE 1, EVOLINE 2, EVOLINE 3 | 5. kolovoza 2026. | nehrđajući čelik, mjed, ABS, PPE, PA66, NBR, EPDM | B.BK.60110.1652.2026 |
Preuzmi |
| 6 | Kućišta filtara od 5 i 10": jednostruke, dvostruke i trostruke verzije | 1. listopada 2026. | PP, silikon, PET, mesing CW617N | B.BK.60110.1089.2026 |
Preuzmi |
| 7 | Bezbrtvene cirkulacijske crpke za potrošnu toplu vodu: CPI 15-15, CPE 15-15, CPe 15-15 | 20. kolovoza 2026. | mjed CW617N, nehrđajući čelik, keramiku, EPDM, PPE | B.BK.60110.1313.2026 |
Preuzmi |
| 8 | Cirkulacijske pumpe za pitku vodu: E-IBO 15-14, E-IBO PRO 15-14; EPI 15-15; EBO 15-15; EPRO 15-15 PLUS | 9. srpnja 2026. | nehrđajući čelik SUS 304, silikon | B.BK.60110.1476.2026 |
Preuzmi |
| 9 | Cirkulacijske pumpe za pitku vodu i PTV: EPI 15-15, CRX 15-15 | 14. kolovoza 2026. | nehrđajući čelik, silikon, NBR, PA | B.BK.60110.1382.2026 |
Preuzmi |
| 10 | Dubinske pumpe iz serije: ISP, SPINOX | 9. ožujka 2026. | nehrđajući čelik, NBR, PPS, karbid/grafit HY22 u masi PTFE | B.BK.60110.0322.2026 |
Preuzmi |
| 11 | IRP razdjelnici | 23. veljače 2026. | nehrđajući čelik, mesing CW617N, PP, EPDM | B.BK.60110.0367.2026 |
Preuzmi |
| 12 | IBO motori za dubinske pumpe: 0,37-30 kW i promjera: 2,5"; 3"; 3,5"; 4"; 5"; 6" IPRO motori za dubinske pumpe: 0,37-30 kW i promjera 3"; 3,5"; 4"; 5"; 6" | 18. lipnja 2026. | nehrđajući čelik, mjed, sivi lijev, keramiku, PVC, PC, PP, NBR | B.BK.60110.1295.2026 |
Preuzmi |
| 13 | KOMBI premosni ventil 25-3 | 18. listopada 2025. | mesing CW617N, NBR | B.BK.60110.1695.2025 |
Preuzmi |
| 14 | Miješajući ventili: MIX1, MIX 2, MIX 3, MIX 4 | 8. kolovoza 2025. | mesing CW617N, nehrđajući čelik, EPDM, PA66, PPS, PA ojačan staklenim vlaknima | B.BK.6011.1207.2025 |
Preuzmi |
| 15 | Hidroforni spremnici i posude tipa IBO, IBO CWU, IBO BASIC, IBO ITALY: GBH, GBV, IPRO CO/CWU: 5, 8, 12, 19, 24, 36, 50, 80, 100, 150, 200, 300, 500, 750, 1000L | 26. svibnja 2026. | nehrđajući čelik, pocinčani čelik, obojeni ugljični čelik, EPDM membranu | B.BK.60110.0515.2025 |
Preuzmi |
| 16 | Viseći, okomiti i vodoravni hidroforski spremnici i posude tipa 180 FIXLINE, 180 CO/CWU, IPRO FIX CO/CWU: 5, 8, 12, 19, 24, 36, 50, 80, 100, 150, 200, 300L | 26. svibnja 2026. | nehrđajući čelik, obojeni ugljični čelik, polipropilen, butilnu membranu | B.BK.60110.0961.2026 |
Preuzmi |
B.BK.60110.0097.2026
B.BK.60110.1483.2025
B.BK.60110.0662.2025
B.BK.60110.1405.2026
B.BK.60110.1652.2026
B.BK.60110.1089.2026
B.BK.60110.1313.2026
B.BK.60110.1476.2026
B.BK.60110.1382.2026
B.BK.60110.0322.2026
B.BK.60110.0367.2026
B.BK.60110.1295.2026
B.BK.60110.1695.2025
B.BK.6011.1207.2025
B.BK.60110.0515.2025
B.BK.60110.0961.2026
Napomena: potpuni popis modela i varijanti nalazi se u datoteci (stupac „Preuzmi”).
Higijenski certifikati Dambat – certifikati i dokumenti za preuzimanje
Na ovoj stranici pronaći ćete važeće higijenske certifikate za crpke, miješajuće grupe, filtre i opremu marki IBO/IPRO. Svaki dokument potvrđuje materijalnu sigurnost elemenata koji dolaze u dodir s vodom namijenjenom za ljudsku potrošnju. Radi praktičnosti, uz naziv proizvoda navodimo datum izdavanja, popis sadržanih materijala i broj certifikata, a potpuni popis modela i varijanti nalazi se u priloženoj PDF datoteci.
- Opseg: površinske i dubinske crpke, cirkulacijske crpke, miješajuće grupe i ventili, kućišta filtara i ulošci.
- Materijali: između ostalog, nehrđajući čelik, mjed, plastika odobrena za dodir s pitkom vodom, elastomeri.
- Format: dokumenti u PDF-u ili sken u formatu .jpg - kliknite gumb Preuzmi u posljednjem stupcu tablice.
Najčešća pitanja
Što je higijenski certifikat i čemu služi?
To je dokument koji potvrđuje da proizvod (ili njegovi materijali) ispunjava zahtjeve za kontakt s vodom namijenjenom ljudskoj potrošnji. Olakšava odabir uređaja za instalacije hladne, tople i sanitarne tople vode.
Gdje provjeriti valjanost atesta?
Informacije o datumu izdavanja i razdoblju važenja nalaze se u PDF datoteci. Uvijek koristite najnoviji dokument dostupan uz određeni proizvod.
Obuhvaća li jedna potvrda nekoliko modela?
Da. Certifikat često obuhvaća cijelu obitelj uređaja. Detaljan popis modela i varijanti pronaći ćete u sadržaju.
